info@rasytojas.lt  |   +370 616 25 660  

Asmeninio verslo reklama internetu

Esate pavienės profesijos atstovas ir norite, kad apie jus sužinotų daugiau žmonių? Galime Jums padėti.

Sukursime Jums reklamą internete, kuri bus randama paieškose ir atves daugiau klientų. Tik nuo 450 Lt!

Pavienės profesijos atstovai yra tie specialistai, kurie darbus atlieka patys. Jiems dažnai nėra reikalinga sava įmonė, nes dirba pagal individualios veiklos pažymą arba verslo liudijimą. Populiariausios pavienės specialybės: baldžius, apdailininkas, statybininkas, santechnikas, elektrikas,  vairuotojas, kirpėja, virėjas, masažuotojas, programuotojas, fotografas ir daugybė kitų. Jei dirbate sau ir neturite pakankamai daug klientų, juos padėsime Jums susirasti internete.

Asmeninio verslo reklama

Esame įsitikinę, kad paprastas ir tekstu užpildytas interneto puslapis gali per ilgą laiko tarpą atvesti ne vieną klientą. Reikia tik truputį su juo padirbėti.

Asmeninio verslo reklama internetu yra būtina, ypač verslo pradžioje.

Norime pasiūlyti smulkaus verslo populiarinimo paketą:

  • Interneto puslapio sukūrimas – 100 Lt. Naudodamiesi nemokamais interneto įrankiais sukuriame paprastą interneto puslapį su standartiniu dizainu. Įmantrią svetainę susikursite tada, kai uždirbsite pakankamai, kad galėtumėte sau leisti pasamdyti profesionalias interneto puslapių kūrimo bendroves.
  • Pagrindiniai interneto puslapio tekstai – 30 Lt už puslapį. Minimalus užsakymas – 2 puslapiai (Apie mus ir Paslaugos) – 60 Lt. Paprastai rekomenduojame visas paslaugas aprašyti atskirai, nes taip paprasčiau jas bus surasti per Paiešką. Papildomi tekstai derinami pagal poreikį.
  • Puslapio SEO nuorodos. Kad puslapis būtų randamas, reikia, kad į jį vestų kelios kokybiškos nuorodos iš susijusios tematikos puslapių ar straipsnių. 5 straipsniai su nuoroda į puslapį – po 50 Lt – 250 Lt. Tai minimalus užsakymas. Po kurio laiko galima pastebėti rezultatus ir suintensyvinti nuorodų gavimo veiksmus.
  • Puslapio populiarinimas – 40 Lt (vienkartinis mokestis). Naujai sukurtas interneto puslapis yra pasiūlomas į nemokamus nuorodų katalogus, pristatomas socialiniuose tinkluose. Tai vienkartinė smulkaus verslo reklama. Ją galima pratęsti pagal atskirą susitarimą.

Iš viso: 450 Lt.

Susidomėjote, bet neaišku, kaip asmeninio verslo reklama internetu yra daroma?

Parašykite laišką adresu marius@rasytojas.lt arba paskambinkite telefonu 8 658 89 266.

Už atliktas paslaugas išrašome sąskaitas.