info@rasytojas.lt  |   +370 616 25 660  

Apie agentūrą

rasytojas.lt

Susikūrus interneto puslapį, iš karto kyla poreikis užpildyti jį kokybiškai paruoštu turiniu. Daugelis įmonių šį darbą patiki savo darbuotojams, kurie nėra tekstų rašytojai, tad šis darbas padaromas gana atmestinai, kartais su klaidomis, paviršutiniškai. Dažnas įmonės vadovas susiduria su problema, kur rasti tinkamą rašytoją. Šioje situacijoje Rasytojas.lt yra pats geriausias pagalbininkas.

Rašytojų agentūra Rasytojas.lt vienija profesionalius tekstų rašytojus, kurie gali parengti ir suredaguoti įvairaus pobūdžio tekstus įmonėms. Rašytojas.lt agentūros darbuotojai yra atrenkami pagal jų sugebėjimą rašyti, sritis, kuriose jie specializuojasi, taip pat ir pagal profesionalumą. Tekstus rašome greitai ir kokybiškai, nes esame suinteresuoti ilgalaikiu, o ne vienadieniu bendradarbiavimu. Suprantame, kaip sunku rasti patikimą žmogų, galintį perteikti Jūsų verslo specifiką, todėl norime Jums padėti.

Mes galime paruošti tekstus Jūsų įmonės interneto puslapiui, sukurti įmonės tinklaraštį, parengti įmonės naujienas, pranešimus spaudai. Taip pat rengiame straipsnius žiniasklaidai ir tinklaraščiams, kuriame nuorodų į Jūsų puslapius tinklą, taip pat prižiūrime įmonės profilius socialiniuose tinkluose ir galime pasirūpinti visu informaciniu palaikymu.

Susisiekite su mumis ir pateikite daugiau informacijos, kokių tekstų Jums reikia. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai, konsultuojame įmonės darbuotojus, kaip efektyviau dirbti su interneto puslapiu ir informacija.

Užpildykite šią kontaktų formą arba rašykite el. paštu info@rasytojas.lt

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.