info@rasytojas.lt  |   +370 616 25 660  

Informacija žiniasklaidai

Profesionaliai ir kūrybiškai dirbame, todėl galime paruošti bet kokios tematikos straipsnius žiniasklaidai, pranešimus spaudai, įmonės naujienas.

Užsakyti

Norite paruošti pranešimą spaudai ar straipsnį į žiniasklaidą? Mūsų rašytojai juos mielai parašys!

Ilgus metus esame dirbę įvairiose žiniasklaidos priemonėse, tad suprantame, ko reikia žurnalistams ir leidinių redaktoriams, kas juos sudomintų.

Jūsų tinklalapio SEO tekstų analizė

Išanalizuojame jūsų esamą interneto svetainę;
Įvertiname esančius ir trūkstamus tekstus;
Pateikiame konkrečius pasiūlymus, ką reiktų keisti, kad rezultatai būtų geresni.

Mes tik rašome pranešimus spaudai, jų neplatiname.

Iš karto norime paaiškinti, kad esame TIK tekstų rašytojai, o ne platintojai. Tai reiškia, kad mes jums parašysime pranešimą spaudai, tačiau jo publikavimu turėsite užsiimti patys. Ta pati situacija ir su straipsniais į populiarius naujienų portalus ir nišinius leidinius – galime juos paruošti, bet jų publikavimas priklauso nuo užsakovo.

Galime tik patarti, kur publikuoti savo pranešimą spaudai nemokamai arba labai nebrangiai. Profesionaliu platinimu užsiima ryšių su visuomene agentūros, turinčius tiesioginius ryšius su redakcijomis ir konkrečiais žurnalistais.

Kas yra informacija žiniasklaidai?

Informacija žiniasklaidai – tokia informaciją, kurią įmonės siekia pasiūlyti naujienų portalams, televizijai, radijui, laikraščiams. Populiariausia informacijos žiniasklaidai pateikimo forma yra pranešimai spaudai, įmonės naujienos ir straipsniai pilietinėje žiniasklaidoje (skaitytojų rašomų straipsnių skiltys interneto portaluose).

SEO TEKSTAI

Pranešimai spaudai

Parengsime profesionalų pranešimą spaudai apie įmonės pasiekimus, naujienas ir veiklą. Pranešimą spaudai išplatinsime populiariuose verslo naujienų portaluose, priimančiuose pranešimus spaudai. Garantijų, kad pranešimas spaudai virs į publikaciją nesuteikiame, nes tai užsiima Ryšių su visuomene agentūros. Rekomenduosime Jums profesionaliausias ir tinkamiausias.

Įmonės naujienos

Įmonės savo interneto puslapiuose paprastai turi atskirą skiltį naujienoms, tačiau dažnai ši skiltis nauju turiniu pildoma gana retai. Parengsime įmonių naujienas ir pateiksime jas publikavimui Jūsų interneto puslapyje, pareklamuosime socialiniuose tinkluose ir kituose puslapiuose.

Straipsniai į pilietinę žiniasklaidą

Pilietinė žiniasklaida yra nauja žiniasklaidos rūšis Lietuvoje. Straipsnius čia rašo ne profesionalūs žurnalistai, o paprasti skaitytojai, dažniausiai patys dalyvavę aprašomuose įvykiuose arba pateikiantys asmeninę nuomonę. Kartais verslo naujienos apima tam tikrus socialinius aspektus, o tai jau gali būti visai nebloga naujiena, pavyzdžiui įmonės paremtas renginys kokio nors miestelio mokykloje. Populiariausi pilietinės žiniasklaidos portalai – Įkrauk ir Delfi Pilietis ir kiti.