Partnerių paslaugos

Dirbame tokioje rinkoje, kur nuolatos tenka bendradarbiauti su įvairių specialybių atstovais. Štai kad ir tos pačios SEO paslaugos. Jas kokybiškai atlikti gali tik SEO konsultantas-analitikas, programuotojas, rinkodaros specialistas, tekstų rašytojas ir dizaineris. Visi šie specialistai dirba savo darbą geriausiai, tarpusavyje tariasi, ką ir kaip daryti, kad galutinis rezultatas pranoktų kliento lūkesčius. Mus, kaip tekstų rašytojus, toks bendravimas paskatino pristatyti savo draugų ir kolegų paslaugas.

Nuoširdžiai juos rekomenduojame!

Jie savo amatą išmano puikiai, todėl jais pasitikime, mes. Galite pasitikėti ir Jūs!

Vertimai raštu 

Dirbame su profesionaliais vertėjais, kuriems svarbiausia - verčiamo teksto kokybė. Dėl to verčiamoji kalba jiems yra gimtoji. Jei verčia kitakalbis vertėjas, jo darbą redaguoja profesionalus redaktorius, kuriam ta kalba yra gimtoji. Tik tokiu būdu užtikrinama aukščiausia išversto teksto interneto puslapiui kokybė.

PLAČIAU

SEO paslaugos 

Dirbame net su keliomis profesionaliomis SEO agentūromis, kurios gali pasiūlyti kompleksines SEO paslaugas. Mūsų Rašytojų agentūra užsiima tik SEO tekstais, tuo tarpu SEO agentūra - vidiniu bei išoriniu SEO optimizavimu, atgalinių nuorodų rinkimu, turinio strategija. Kiekvienas turi savo darbą atlikti profesionaliai.

PLAČIAU