info@rasytojas.lt  |   +370 616 25 660  

SEO straipsnių talpinimas

Rašome ir talpiname SEO straipsnius

SEO straipsniai yra vienas iš geriausių ir patikimiausių būdų gauti atgalines nuorodas iš susijusio turinio puslapių, o tai itin svarbu darant išorinį SEO kiekvienam puslapiui. Rašome SEO straipsnius su parinktais raktažodžiais ir juos talpiname savuose interneto leidiniuose arba pas partnerius.

SEO lankytojai

SEO straipsnių talpinimo kainos

Nuolatiniams klientams ir užsakantiems didesnius kiekius taikomos specialios nuolaidos.

SEO straipsnis

14 €

  • 300 žodžių apimties;
  • Unikalus tekstas;
  • Su reikalingais raktažodžiais.

400-500 žodžių apimties – 16 € + PVM

500+ žodžių apimties – 18 € + PVM

Kontroversiškų temų straipsniai – +5 € + PVM.

SEO straipsnis+talpinimas

20 €

  • 300 žodžių apimties;
  • talpinamas mūsų puslapiuose;
  • straipsnyje – 2 nuorodos.

daugiau, nei 10 straipsnių – 19 € + PVM

Kontroversiškų temų straipsniai – 30 € + PVM.

Talpinimas be parašymo

10 €

  • talpinamas jūsų straipsnis;
  • talpiname mūsų puslapiuose;
  • parenkame iliustracijas.

daugiau, nei 10 straipsnių per mėnesį – 9 € + PVM

Kontroversiškų temų straipsniai – 15 € + PVM.

Naujovė!

SEO straipsniai, parašyti DI.

(SEO straipsniai, kuriuos rašė ChatGPT dirbtinis intelektas). Plačiau

10€

Užsisakykite jau dabar el. paštu info@rasytojas.lt arba užpildę šią formą:

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Kur talpinami SEO STRAIPSNIAI?

SEO straipsnių talpinimas tik patikrintuose ir prižiūrimuose interneto leidiniuose ir tinklaraščiuose. Kai kurie tinklaraščiai yra nišiniai – juose talpinami tik tam tikros temos straipsniai.

Tai gali prisidėti prie Jūsų tinklalapio pozicijų kilimo paieškoje.

Puslapių sąrašas, kur bus talpinami jūsų SEO straipsniai.

SEO straipsnių talpinimas

Norite tapti geriau matomi paieškoje? SEO straipsniai – vienas iš efektyviausių būdų tai padaryti! Tai tikrai veikia!

Viskas, ką Jums reikia padaryti – surinkti tikslinius raktinius žodžius, kurių pozicijas paieškoje siekiate pagerinti. Toliau visą darbą patikėkite mums. Mes paruošime ir publikuosime KOKYBIŠKUS straipsnius įvairiuose TEMINIUOSE leidiniuose su nuorodomis į Jūsų tinklalapį. SEO straipsnių rašymas – mūsų kasdieninis darbas, kurį atliekame per keletą darbo dienų, nesvarbu, kiek straipsnių užsakysite.

Užsakyti galite iš karto keletą straipsnių. Stengiamės publikuoti ribotą kiekį straipsnių, kuriuose yra nuorodos į tą patį puslapį. Taip atrodo natūraliau ir nesukelia rimtų problemų – per aktyvi straipsnių kampanija gali būti palaikyta eiliniu šiukšlinimu, su kuriuo taip kovoja Google.

Rezultatus stebėti galima dar nesibaigus straipsnių kampanijai. Net 90 % mūsų klientų pajautė teigiamus pokyčius po pirmosios 10 straipsnių kampanijos! Kodėl ne visi 100 %? Atgalinės nuorodos yra tik viena iš sudėtinių SEO paslaugų dalių. Šiuolaikiniame SEO pagrindinė dalis yra vidinė optimizacija. Deja, jei vidinė optimizacija atlikta nekokybiškai arba visai neatlikta, nepadės nė 100 kokybiškų straipsnių kokybiškuose leidiniuose…

Kaip SEO straipsniai veikia

Visa tiesa apie SEO straipsnius be pagražinimų ir stereotipų.

Google palankiai vertina nuorodas iš susijusio turinio. Iš kur tas susijęs su Jūsų veikla turinys gali atsirasti? Mes jį sukuriame, todėl nereikia eiti pas konkurentus, ir neaišku kokiais būdais įtikinti įsidėti nuorodą į jūsų puslapį. Turinys yra kokybiškas – tai ne Google Translate ar raktinių žodžių kratinys.

Kas yra SEO straipsnis? Tai normalus redakcijos nuomonės žanro straipsnis, pristatanti Jūsų veiklą, verslą, prekes ar paslaugas. Tai nėra reklaminis straipsnis, giriantis ir liaupsinantis jūsų prekę – tokių skaitytojai nelabai mėgsta ir akivaizdžiai suvokia, jog tai reklama. Stengiamės rašyti aptakiau, neutraliau, kartais net su sveika kritikos doze, ar net su humoru. Toks straipsnis primena daugiau tinklaraščio (blogo) įrašą, nei atvirą reklamą.

Parašytas straipsnis yra publikuojamas viename iš mūsų arba mūsų partnerių leidinių. Temos yra gana bendros – statybos ir interjeras, verslas ir finansai, el. komercija, moteriški reikalai, laisvalaikis, IT asmeninės nuomonės ir t.t. Kartais leidiniai yra dar siauresnės specifikacijos, pavyzdžiui, sveikata, kelionės, transportas, finansai ir paskolos, reklama, SEO, el. parduotuvės ir pan. Kiekvienas iš tokių leidinių yra mūsų prižiūrimas, jį puikiai vertina Google, todėl straipsniai su nuoroda į Jūsų puslapį yra efektyvūs. Straipsnis su nuoroda publikuojamas visam laikui, todėl su laiku nuorodos vertė vis kyla.

Mūsų leidiniai

Šiame sąraše pateikiami 130+ TIK mums priklausantys ir visiškai mūsų valdomi tinklalapiai. Partnerių tinklalapiai neįtraukti.