SEO straipsnių talpinimas

Norite tapti geriau matomi paieškoje? SEO straipsniai - vienas iš efektyviausių būdų tai padaryti! Tai tikrai veikia!
Viskas, ką Jums reikia padaryti - surinkti tikslinius raktinius žodžius, kurių pozicijas paieškoje siekiate pagerinti. Toliau visą darbą patikėkite mums. Mes paruošime ir publikuosime KOKYBIŠKUS straipsnius įvairiuose TEMINIUOSE leidiniuose su nuorodomis į Jūsų tinklalapį. Tai gali ženkliai prisidėti prie Jūsų tinklalapio pozicijų kilimo paieškoje.

Kaip SEO straipsniai veikia

Google palankiai vertina nuorodas iš susijusio turinio. Iš kur tas susijęs su Jūsų veikla turinys gali atsirasti? Mes jį sukuriame, todėl nereikia eiti pas konkurentus, ir neaišku kokiais būdais įtikinti įsidėti nuorodą į jūsų puslapį. Turinys yra kokybiškas - tai ne Google Translate ar raktinių žodžių kratinys. Tai normalus redakcijos nuomonės žanro straipsnis, pristatanti Jūsų veiklą, verslą, prekes ar paslaugas. Tai nėra reklaminis straipsnis, giriantis ir liaupsinantis jūsų prekę - tokių skaitytojai nelabai mėgsta ir akivaizdžiai suvokia, jog tai reklama. Stengiamės rašyti aptakiau, neutraliau, kartais net su sveika kritikos doze, ar net su humoru. Toks straipsnis primena daugiau tinklaraščio (blogo) įrašą, nei atvirą reklamą.

Parašytas straipsnis yra publikuojamas viename iš mūsų arba mūsų partnerių leidinių. Temos yra gana bendros - statybos ir interjeras, verslas ir finansai, el. komercija, moteriški reikalai, laisvalaikis, IT asmeninės nuomonės ir t.t. Kartais leidiniai yra dar siauresnės specifikacijos, pavyzdžiui, sveikata, kelionės, transportas, finansai ir paskolos, reklama, SEO, el. parduotuvės ir pan. Kiekvienas iš tokių leidinių yra mūsų prižiūrimas, jį puikiai vertina Google, todėl straipsniai su nuoroda į Jūsų puslapį yra efektyvūs.

Užsakyti galite iš karto keletą straipsnių. Stengiamės publikuoti ribotą kiekį straipsnių, kuriuose yra nuorodos į tą patį puslapį. Taip atrodo natūraliau ir nesukelia rimtų problemų - per aktyvi straipsnių kampanija gali būti palaikyta eiliniu šiukšlinimu, su kuriuo taip kovoja Google.

SEO straipsnio parašymas + talpinimas:

12* + 3 = 15 € + PVM

* straipsnio apimtis - 300+ žodžių

užsakant daugiau nei 10 straipsnių:

14,50 € + PVM 

užsisakykite

telefonu +370 616 25 660
el. paštu info@rasytojas.lt

SEO straipsnio parašymas:

300+ žodžių apimties:

€12 + PVM

400+ žodžių apimties:

€14 + PVM

500+ žodžių apimties:

€18 + PVM

SEO straipsnio patalpinimas:

iki 10 straipsnių:

€4 + PVM

daugiau nei 10 straipsnių:

€3,5 + PVM

Rezultatus stebėti galima dar nesibaigus straipsnių kampanijai. Net 90 % mūsų klientų pajautė teigiamus pokyčius po pirmosios 10 straipsnių kampanijos! Kodėl ne visi 100 %? Atgalinės nuorodos yra tik viena iš sudėtinių SEO paslaugų dalių. Šiuolaikiniame SEO pagrindinė dalis yra vidinė optimizacija. Deja, jei vidinė optimizacija atlikta nekokybiškai arba visai neatlikta, nepadės nė 100 kokybiškų straipsnių kokybiškuose leidiniuose...

Kad mūsų straipsniai yra veiksmingi, gali paliudyti daugiau, nei 50 klientų ir apie 20 SEO agentūrų bei specialistų.

Užsisakykite SEO straipsnių talpinimą jau dabar, ir Jūsų tinklalapio pozicijos - PAGERĖS!

Mūsų puslapiai:
straipsnis.lt
administracija.lt
vilniauszinia.lt
damoms.lt
balticstudent.lt

ir dar 70 kitų. Talpinamų straipsnių sąrašą sudarysime specialiai Jūsų projektui. Susisiekite su mumis jau dabar!

Visą mūsų puslapių sąrašą rasite paspaudę šią nuorodą.