info@rasytojas.lt  |   +370 616 25 660  

SEO tekstai

Kokybiški ir efektyvūs SEO tekstai

Ar norite, kad Jūsų interneto puslapis būtų randamas paieškoje aukščiau? Mes galime paruošti tokius tekstus, kurie patiks ir lankytojams, ir paieškos sistemoms. Turime daugiau nei 10 metų patirtį, todėl puikiai žinome, kokių tekstų reikia lankytojams ir paieškai. Nedvejokite, užsisakykite dabar Jūsų tinklalapio tekstų analizę – pasiūlysime, ką galima pakeisti, kad pasiektumėte kuo aukštesnes pozicijas.

seo tekstai

Jūsų tinklalapio SEO tekstų analizė

  • Išanalizuojame jūsų esamą interneto svetainę;
  • Įvertiname esančius ir trūkstamus tekstus;
  • Pateikiame konkrečius pasiūlymus, ką reiktų keisti, kad rezultatai būtų geresni.

SEO tekstai – nepagražinta tiesa

Interneto puslapių tekstus rašome jau daugiau nei du dešimtmečius, todėl stebėjome, kaip keitėsi paieškos sistemų reikalavimai. Dar visai neseniai SEO tekstai buvo raktinių žodžių prikišti nelabai aukšto lygio tekstai, kurių pagrindinis tikslas – „apgauti“ paieškos sistemos robotus, vertinančius puslapį ir paskiriančius vietas tarp kitų rezultatų. Tokiu būdu SEO tekstai tapo nekokybiškų tekstų sinonimu. 2014 metais situacija keitėsi iš esmės. Dabar tekstai turi būti kokybiški, o ne prigrūsti raktinių žodžių. Pagrindinis teksto įvertinimas – ne žodžių skaičius, o jo nauda lankytojui, dalinimasis socialiniuose tinkluose. Taip SEO tekstai tiesiog prarado savo veidą. Jų interneto svetainėje nerekomenduojame naudoti. Būtina rašyti pardavimus skatinančius, informacinius, edukacinius, pramoginius tekstus, bet ne SEO – prikimštus raktinių žodžių, į Google, o ne vartotoją, orientuotus tekstus. Dabar yra pereinamasis laikotarpis, kai verslas stengiasi perdaryti tekstus ir mes esame pasiruošę visiems padėti.

Stambiems SEO tekstams po truputį „mirštant“, ryškėja kita tendencija – smulkūs SEO tekstai yra vis dar reikalingi.

straipsniai

SEO tekstai vs. SEO straipsniai

Nors SEO tekstai interneto svetainėse nyksta, SEO straipsniai išlieka viena iš svarbiausių turinio strategijos elementų. SEO straipsniai – neilgi straipsniai, kurių tikslas – reklamuoti raktinius žodžius, o ne prekės ženklus, produkciją ar paslaugas. Jų apimtis yra dažniausiai 300-400 žodžių. Juose patalpinta nuoroda yra vis dar vertinga, tačiau viskas priklauso nuo leidinio, kuriame toks SEO straipsnis publikuojamas. Rasytojas.lt valdo itin kokybiškų teminių leidinių tinklą, kuriame patalpinti SEO straipsniai yra vertingi ir duoda naudą iš karto. SEO straipsniai nerekomenduotini įmonės tinklaraštyje, kuriame turėtų būti publikuojama itin kokybiška ir naudinga informacija. Deja, tokiomis savybėmis minėti SEO straipsniai nepasižymi.

Norite užsisakyti SEO straipsnius arba SEO tekstus, bet nežinote, ar jie jums reikalingi ir bus naudingi? Pasikonsultuokite su mumis – patarsime.

Smulkūs SEO tekstai

Smulkūs SEO tekstai yra vis dar reikalingi puslapiams. Kas tai yra? Ar jūsų puslapyje tokie tekstai paruošti kokybiškai? Stengsimės trumpai paaiškinti.

Pagrindiniai smulkūs SEO tekstai yra MetaPavadinimai (MetaTitle). Jie turi būti paruošti kiekviename tinklalapyje. Vis dar populiarus mitas, kad smulkus SEO tekstas yra ir Meta Aprašymas (MetaDescription), tačiau tai, deja, nėra tiesa. Meta Aprašymas yra reklaminis tekstas, o ne SEO – jis skirtas lankytojams, o ne Google robotams, todėl atsižvelgti į raktinių žodžių vartojimą nebūtina.

Trumpi SEO tekstai yra pristatomieji tekstai įvairiuose nuorodų kataloguose, taip pat ir skelbimų puslapiuose, įvairiose anketose. Poreikis jiems yra nedidelis, tačiau vis dar yra.

tekstai

Norite užsakyti SEO tekstus? Parašykite mums, kokie jus domina – suderinsime terminus ir kainas.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.