Informacinė tinklalapio priežiūra

informacinis palaikymasDažna įmonė susiduria su problema, kad nėra kam prižiūrėti, naujinti jos svetainės. Darbuotojai keičiasi, dirba kitus darbus ir neturi tam laiko, nepasitiki savo rašymo gebėjimais. “Rašytojų agentūra” gali jums padėti – palaikyti svetainę “gyvą” ir “senienas” paversti naujienomis.

Siūlome naują Lietuvoje paslaugą – interneto puslapio informacinis palaikymas ir priežiūra. Tai nuolatinė paslauga, kuri garantuoja, kad Jūsų interneto puslapis bus atnaujintas ir nuolatos pildomas nauja informacija. Paslauga vykdoma keliais etapais:

 • Parengiami trūkstami tekstai. Užrašas “Informacija ruošiama” reputacijai ne padeda, bet kenkia. Pirmiausiai parengiame turinį į tokius puslapius. Pasikonsultavę su klientu, pasiūlome papildomus puslapius ir informaciją, kuri, mūsų manymu, turėtų padėti pardavimams ir įmonės populiarinimui. Konsultuojame nemokamai.
 • Suredaguojami esami tekstai. Peržiūrime jau paruoštus tekstus, suredaguojame juos, pataisome klaidas, išryškiname tam tikrus svarbesnius žodžius, frazes ar sakinius. Tekstai minimaliai pakeičiami, kad būtų bent kartą minimi pagrindiniai raktiniai žodžiai. Tai padeda pakilti aukščiau paieškoje. Įdedame nuorodas į kitus susijusius svetainės puslapius. Parenkame reikalingas iliustracijas.
 • Atnaujinamos naujienos. Dažna įmonė turi naujienų skiltį, kurioje naujienos yra labai senos arba atnaujinamos itin retai. Jei klientas mato šviežias naujienas, jo pasitikėjimas įmone didėja. Senos naujienos gali sukelti minčių, kad įmonė jau kuris laikas nebevykdo veiklos. Paruošime naujienas bent kartą per mėnesį ir jas išpublikuosime.
 • Akcijos ir konkursai. Naujienose arba atskiroje skiltyje yra skelbiamos tam tikros akcijos bei konkursai. Parengsime informaciją apie akcijas ir konkursus ir ją publikuosime puslapyje.
 • Naujienlaiškiai. Jei turite savo klientų kontaktų duomenų bazę, pasinaudokite siųsdami naujienlaiškius. Naujienlaiškiai yra tos pačios įmonės naujienos arba akcijos, tik siunčiamos el. paštu. Parengsime naujienlaiškius bent kartą per mėnesį ir išsiųsime Jūsų klientams.
 • Įmonės aprašymas. Dažnai įvairiuose kataloguose yra dedamas ir įmonės aprašymas. Kuo aprašymas išsamesnis, tuo geriau tas puslapis yra randamas paieškose, taip pat jį radęs lankytojas iš karto žino, kuo įmonė užsiima ir tai paskatina jį kreiptis. Paruošime tokius aprašymus pagal poreikį.

Taip pat parengsime visus įmonei reikalingus tekstus ir juos publikuosime Jūsų vardu. Taip įmonės darbuotojai galės susikoncentruoti ties savo tiesioginiais darbais, o ne sugaiški laiką ruošiant ir publikuojant tekstus į įmonės interneto puslapį.

Susisiekite su mumis, papasakokite savo poreikius ir pateiksime paslaugos kainą.

Dažna įmonė susiduria su problema, kad nėra kam prižiūrėti, naujinti jos svetainės. Darbuotojai keičiasi, dirba kitus darbus ir neturi tam laiko, nepasitiki savo rašymo gebėjimais. “Rašytojų agentūra” gali jums padėti – palaikyti svetainę “gyvą” ir “senienas” paversti naujienomis.Siūlome naują Lietuvoje paslaugą – interneto puslapio informacinis palaikymas ir priežiūra. Tai nuolatinė paslauga, kuri garantuoja, kad Jūsų interneto puslapis bus atnaujintas ir nuolatos pildomas nauja informacija. Paslauga vykdoma keliais etapais:

 • Parengiami trūkstami tekstai. Užrašas “Informacija ruošiama” reputacijai ne padeda, bet kenkia. Pirmiausiai parengiame turinį į tokius puslapius. Pasikonsultavę su klientu, pasiūlome papildomus puslapius ir informaciją, kuri, mūsų manymu, turėtų padėti pardavimams ir įmonės populiarinimui. Konsultuojame nemokamai.
 • Suredaguojami esami tekstai. Peržiūrime jau paruoštus tekstus, suredaguojame juos, pataisome klaidas, išryškiname tam tikrus svarbesnius žodžius, frazes ar sakinius. Tekstai minimaliai pakeičiami, kad būtų bent kartą minimi pagrindiniai raktiniai žodžiai. Tai padeda pakilti aukščiau paieškoje. Įdedame nuorodas į kitus susijusius svetainės puslapius. Parenkame reikalingas iliustracijas.
 • Atnaujinamos naujienos. Dažna įmonė turi naujienų skiltį, kurioje naujienos yra labai senos arba atnaujinamos itin retai. Jei klientas mato šviežias naujienas, jo pasitikėjimas įmone didėja. Senos naujienos gali sukelti minčių, kad įmonė jau kuris laikas nebevykdo veiklos. Paruošime naujienas bent kartą per mėnesį ir jas išpublikuosime.
 • Akcijos ir konkursai. Naujienose arba atskiroje skiltyje yra skelbiamos tam tikros akcijos bei konkursai. Parengsime informaciją apie akcijas ir konkursus ir ją publikuosime puslapyje.
 • Naujienlaiškiai. Jei turite savo klientų kontaktų duomenų bazę, pasinaudokite siųsdami naujienlaiškius. Naujienlaiškiai yra tos pačios įmonės naujienos arba akcijos, tik siunčiamos el. paštu. Parengsime naujienlaiškius bent kartą per mėnesį ir išsiųsime Jūsų klientams.
 • Įmonės aprašymas. Dažnai įvairiuose kataloguose yra dedamas ir įmonės aprašymas. Kuo aprašymas išsamesnis, tuo geriau tas puslapis yra randamas paieškose, taip pat jį radęs lankytojas iš karto žino, kuo įmonė užsiima ir tai paskatina jį kreiptis. Paruošime tokius aprašymus pagal poreikį.

Taip pat parengsime visus įmonei reikalingus tekstus ir juos publikuosime Jūsų vardu. Taip įmonės darbuotojai galės susikoncentruoti ties savo tiesioginiais darbais, o ne sugaiški laiką ruošiant ir publikuojant tekstus į įmonės interneto puslapį.

Susisiekite su mumis, papasakokite savo poreikius ir pateiksime paslaugos kainą.


Informacinė puslapio priežiūra yra techninis ir kūrybinis darbas, kurį su mielu noru atliksime. Per daugiau nei 10 metų matėme ne vieną turinio valdymo sistemą, todėl labai greitai perprantame ir pradedame naudotis bet kokia puslapio informacijos atnaujinimo aplinka.Susijusios paslaugos:Socialinių tinklų priežiūra

Korporatyviai ir nišiniai tinklaraščiai (blogai)

Informacija žiniasklaidai

Kainos:

Kainos taikomos už techninį darbą ir kūrybinį darbą atskirai. Už informacijos sudėjimą ir suformatavimą bei publikavimą imamas 75 Lt./val. mokestis priklausomai nuo to, kiek laiko buvo sugaišta. Už tekstų parengimą imamas mokestis pagal tekstų apimtį žodžiais. Bet kuriuo atveju, būtina konkrečiau derinti visus veiksmus, kad būtų galima kuo tiksliau įvertinti darbų ir reikalingų resursų apimtis.