info@rasytojas.lt  |   +370 616 25 660  

Tekstų rašymo paslaugos

Mes rašome tekstus internetui.

Tekstas interneto puslapiui

Sukūrus naują interneto puslapį arba atnaujinant senąjį, reikalingi aiškūs, neilgi ir lankytojui suprantami tekstai. Pagal numatytą struktūrą sukuriame įmonės puslapio tekstus, taip pat galime suredaguoti jau esamus, pritaikyti juos pagal paieškos sistemų reikalavimus. Optimali teksto apimtis – 200-300 žodžių.

nuo

40 €

SEO straipsnis

SEO straipsnis – tai pakankamai kokybiškas bet gana trumpas (optimali apimtis – 300-400 žodžių) straipsnis, kurio tikslas – reklamuoti ne tik prekės ženklą, bet ir patį verslą, produktą ar paslaugą tekstine nuoroda. Rašome kokybiškus SEO straipsnius su nurodytais raktiniais žodžiais, juos talpiname savuose puslapiuose.

nuo

10€

Tinklaraščio (blogo) įrašai

Įmonės ar organizacijos tinklaraštis – puikus būdas komunikuoti su esamais ir potencialiais klientais, populiarinti savo prekės ženklą, gauti papildomo žinomumo iš socialinių tinklų. Taip pat galima parengti ir naujienas. Paruošime tinklaraščio strategiją, parašysime įrašus tinklaraščiui. Optimali apimtis – 150-400 žodžių.

nuo

50 €

SEO straipsnių talpinimas

Kuriame ir vystome kelias dešimtis interneto projektų, kuriuose galime patalpinti savo paruoštus SEO straipsnius. Straipsniai publikuojami siekiant gauti didesnį žinomumą ir matomumą paieškos sistemose. Tai vienas iš efektyvesnių būdų pagerinti pozicijas Paieškoje.

nuo

10€

Kategorijų aprašymai

Kategorijų aprašymai yra skirti el. parduotuvėms, norinčioms pagerinti savo pozicijas Google paieškoje. Paprastai rašomos 200-300 žodžių apimties kategorijos, kuriose pristatomos parduodamos prekės, jų pristatymo terminai, ir kita naudinga informacija.

nuo

20 €

Užsakykite paslaugas dabar!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Nerašome:

reklaminių šūkių, sveikinimų atvirutėms, mokslinių darbų ir referatų, grožinės literatūros, scenarijų vaizdo klipams ir renginiams, komercinių pasiūlymų ir prezentacijų, tostų ir kalbų konferencijoms. Rankraščių nerenkame, garso įrašų netranskribuojame.

Rašome tekstus, skirtus platinti interneto platybėse.