Kaina: nuo 35 €

Tekstas interneto puslapiui

Sukūrus naują interneto puslapį arba atnaujinant senąjį, reikalingi aiškūs, neilgi ir lankytojui suprantami tekstai. Pagal numatytą struktūrą sukuriame įmonės puslapio tekstus, taip pat galime suredaguoti jau esamus, pritaikyti juos pagal paieškos sistemų reikalavimus. Optimali teksto apimtis - 200-300 žodžių.

Plačiau
Kaina: nuo 14 €

SEOstraipsnis

SEO straipsnis - tai pakankamai kokybiškas bet gana trumpas (optimali apimtis - 300-400 žodžių) straipsnis, kurio tikslas - reklamuoti ne tik prekės ženklą, bet ir patį verslą, produktą ar paslaugą tekstine nuoroda. Rašome kokybiškus SEO straipsnius su nurodytais raktiniais žodžiais, juos talpiname savuose puslapiuose.

Plačiau
Kaina: nuo 35 €

Tinklaraščio (blogo) įrašai

Įmonės ar organizacijos tinklaraštis - puikus būdas komunikuoti su esamais ir potencialiais klientais, populiarinti savo prekės ženklą, gauti papildomo žinomumo iš socialinių tinklų. Taip pat galima parengti ir naujienas. Paruošime tinklaraščio strategiją, parašysime įrašus tinklaraščiui. Optimali apimtis - 150-400 žodžių.

Plačiau
Kaina: nuo 40 €

Įmonės naujiena

Įmonių puslapiuose dažniausiai yra Naujienų skyrelis, kurį reikia prižiūrėti ir bent kartą per mėnesį pateikti lankytojams įmonės naujieną. Apie ką ją rašyti? Pakonsultuosime. Taip pat ir parengsime naujienas. Inicijuosime jų parašymą nuolatos. Paprastai tokios naujienos apimtis - 200-400 žodžių.

Plačiau
Kaina: nuo 10 €

SEO straipsnių talpinimas

Kuriame ir vystome kelias dešimtis interneto projektų, kuriuose galime patalpinti savo paruoštus SEO straipsnius. Straipsniai publikuojami siekiant gauti didesnį žinomumą ir matomumą paieškos sistemose. Tai vienas iš efektyvesnių būdų pagerinti pozicijas Paieškoje.

Plačiau
Kaina: 100 €/vnt.

Pranešimas spaudai

Pranešimas spaudai - puikus būdas papasakoti savo įmonės naujienas žiniasklaidai priimtinu formatu. Pranešimą spaudai galima siųsti el. paštu arba publikuoti savame puslapyje. Kartais pranešimai spaudai yra publikuojami ir specifiniuose puslapiuose internete. Platinimo žiniasklaidai paslaugų neteikiame.

Plačiau