Tekstų rašymo paslaugos

UAB Rašytojas teikiamos tekstų rašymo paslaugos:

Tekstas interneto puslapiui 

Sukūrus naują interneto puslapį arba atnaujinant senąjį, reikalingi aiškūs, neilgi ir lankytojui suprantami tekstai. Pagal numatytą struktūrą sukuriame įmonės puslapio tekstus, taip pat galime suredaguoti jau esamus, pritaikyti juos pagal paieškos sistemų reikalavimus. Optimali teksto apimtis - 200-300 žodžių.

Kaina: nuo 12 €/psl. PLAČIAU

SEO straipsnis

SEO straipsnis - tai pakankamai kokybiškas bet gana trumpas (optimali apimtis - 300-400 žodžių) straipsnis, kurio tikslas - reklamuoti ne tik prekės ženklą, bet ir patį verslą, produktą ar paslaugą tekstine nuoroda. Rašome kokybiškus SEO straipsnius su nurodytais raktiniais žodžiais, juos talpiname savuose puslapiuose.

Kaina: nuo 12 €/straipsnis. PLAČIAU

Tinklaraščio (blogo) įrašai

Įmonės ar organizacijos tinklaraštis - puikus būdas komunikuoti su esamais ir potencialiais klientais, populiarinti savo prekės ženklą, gauti papildomo žinomumo iš socialinių tinklų. Taip pat galima parengti ir naujienas. Paruošime tinklaraščio strategiją, parašysime įrašus tinklaraščiui. Optimali apimtis - 150-400 žodžių.

Kaina: nuo 17 €/įrašas. PLAČIAU

SEO straipsnių talpinimas

Kuriame ir vystome kelias dešimtis interneto projektų, kuriuose galime patalpinti savo paruoštus SEO straipsnius. Straipsniai publikuojami siekiant gauti didesnį žinomumą ir matomumą paieškos sistemose. Tai vienas iš efektyvesnių būdų pagerinti pozicijas Paieškoje.

Kaina: nuo 12 € Lt/vnt. Parašymas + talpinimas - nuo 15 €. PLAČIAU

Prekių/paslaugų aprašymas

Profesionalus prekės ar paslaugos aprašymas, orientuotas į potencialų klientą gali padidinti pardavimus be didelių pastangų ir investicijų. Rašome prekių aprašymus el. parduotuvėms, taip pat ir paslaugų aprašymus verslo įmonėms ir organizacijoms. Optimali apimtis 150-300 žodžių.

Kaina: nuo 11 €/vnt. PLAČIAU.

Naujienlaiškis

El. paštu siunčiamas įmonės pristatymas, paslaugos aprašymas ar speciali pardavimo akcija reikalauja profesionalaus rašytojo rankos. Rašome įvairaus pobūdžio naujienlaiškius. Optimali apimtis - 100-400 žodžių. Naujienlaiškio apipavidalinimu rūpinasi patys užsakovai. Komercinių pasiūlymų nerašome.

Kaina:  nuo 14 €/vnt. PLAČIAU.

Įmonės naujiena 

Įmonių puslapiuose dažniausiai yra Naujienų skyrelis, kurį reikia prižiūrėti ir bent kartą per mėnesį pateikti lankytojams įmonės naujieną. Apie ką ją rašyti? Pakonsultuosime. Taip pat ir parengsime naujienas. Inicijuosime jų parašymą nuolatos. Paprastai tokios naujienos apimtis - 200-400 žodžių.

Kaina: nuo 20 €/psl. PLAČIAU

Pranešimas spaudai

Pranešimas spaudai - puikus būdas papasakoti savo įmonės naujienas žiniasklaidai priimtinu formatu. Pranešimą spaudai galima siųsti el. paštu arba publikuoti savame puslapyje. Kartais pranešimai spaudai yra publikuojami ir specifiniuose puslapiuose internete. Platinimo žiniasklaidai paslaugų neteikiame.

Kaina: 58 €/vnt. PLAČIAU.

Turime galimybę paruoštus tekstus versti į lenkų, anglų, rusų, latvių, estų, vokiečių, kinų ir kitas kalbas. Bendradarbiaujame su vertėjais, kuriems verčiamoji kalba yra gimtoji.