info@rasytojas.lt  |   +370 616 25 660  

Vertimai raštu

Kuriate savo interneto puslapį skirtingomis kalbomis? Lietuviškai tekstus paruošime mes, tačiau juos išversti į rusų, anglų, lenkų, latvių, prancūzų, ispanų, kinų, vokiečių, portugalų, japonų ar kitas kalbas patikėsime savo partneriams „Baltic Translations“. Kodėl?

Rašytojai tegul rašo, vertėjai – tegul verčia. Ypač, jei tie vertėjai yra profesionalai ir, kas svarbiausiai, verčiama kalba jiems yra gimtoji.
Jei norite būti tikri, kad jūsų tekstus į lenkų kalbą vers lenkas, o ne lietuvis, mokęsis lenkų mokykloje ar universitete, kreipkitės į „Baltic Translations“. Jie dirba tik su vertėjais, kuriems verčiama kalba yra gimtoji.
Vertimai raštu yra nuolatos tikrinami ir redaguojami kito vertėjo arba tos kalbos redaktoriaus, kad kalba būtų sklandi, ir užsieniečiams, užklydusiems į jūsų puslapį nekeltų šypsenos dėl vartojamų frazių ir žodžių.

Verčiamos kalbos:

Afganų-Albanų-Anglų-Arabų-Armėnų-Azerbaidžaniečių-Baltarusių-Bosnių-Bulgarų-Čekų-Danų-Dari-Estų-Filipiniečių-Graikų-Gruzinų-Hebrajų-Hindi-Indoneziečių-Islandų-Ispanų (Ispanijos)-Ispanų (Lot. Amerikos)-Italų-Japonų-Juodkalniečių-Kazachų-Kinų (Bendroji)-Kinų (Supaprastinta)-Kirgizų-Korėjiečių-Kroatų-Latvių-Lenkų-Lietuvių-Lotynų-Makedoniečių-Malajų-Maltiečių-Moldavų-Norvegų-Olandų-Pakistaniečių-Persų-Portugalų (Brazilijos)-Portugalų (Portugalijos)-Prancūzų-Rumunų-Rusų-Serbų-Slovakų-Slovėnų-Suomių-Švedų-Tadžikų-Tajų-Turkmėnų-Turkų-Ukrainiečių-Urdu-Uzbekų-Vengrų-Vietnamiečių-Vokiečių

Kreipkitės:
+370 650 79727
info@baltictranslations.lt

Apsilankykite svetainėje