„Devyni amatai, dešimtas – badas“ – lietuvių liaudies patarlė.

Negalime būti visažiniai ir atlikti visus darbus patys. Tam tikrose srityse pasitelkiame profesionalų pagalbą. Esame tekstų rašytojai, bet ne SEO konsultantai, interneto puslapių dizaineriai ar programuotojai, el. parduotuviųįdiegėjai ir pardavimų vadybininkai.

Su pasididžiavimu pristatome tuos, kurie padeda mums tam tikrose srityse, kuriems galime patikėti savo klientus, rekomenduoti ir tarti gerą žodį.

SEO konsultacijos

SEO tekstų rašymas yra tik viena iš kompleksinės paslaugos dalių, todėl dažniausiai klientams reikia ne pavienio tekstų rašytojo, bet įmonės, kuri galėtų teikti ilgalaikes konsultacijas, suplanuoti SEO kampanijas, strategijas ir pateikti darbų ataskaitas. SEO įmonės ir konsultantai, su kuriais maloniai bendradarbiaujame ir rekomenduojame

Interneto puslapių kūrimas

Interneto puslapių patys nekuriame, neturime savo dizainerių, programuotojų, profesionalių Turinio valdymo sistemų (TVS), negalime pasiūlyti reklaminių antraščių pirkimo paslaugų ir kitų darbų, kuriuos paprastai atlieka interneto svetainių kūrėjai. Rekomenduojame

Verslo reklama

Verslo reklama yra svarbi kiekvienai įmonei. Norime padėkoti savo partneriams, kurie suteikia unikalias galimybes populiarinti UAB “Rašytojas” veiklą ir paslaugas.