info@rasytojas.lt  |   +370 616 25 660  

Komiksų kūrimas – turinio strategijos dalis

Dažnai kalbame apie turinio strategiją, bet dažniausiai turime omenyje straipsnius ir kitus tekstus. Iš tiesų, tekstai gali būti mažuma, nes vaizdo klipai ir nuotraukos ar iliustracijos pasako kur kas daugiau.

Šiandien padarėme eksperimentą. Per 2 valandas (su nedidelėmis pertraukėlėmis) sukūrėme komiksą. Užtruktume ir trumpiau, tačiau naudojomės įrankiu Pixton.com pirmą kartą, tad užtruko šiek tiek laiko, kol radome reikalingas funkcijas. Taigi, siūlytume pasibandyti ne darbo metu, kad paskui su kolegomis būtų galima kartu padaryti komiksą jau darbo metu. Laikas neprailgs, o naudos gali būti kur kas daugiau, nei ta valanda.

Pateikiame pavyzdį:

komiksas apie tekstų rašymą

Kaip matote, galima ir komikse paminėti savo tinklalapio adresą ar pateikti kitokią užuominą apie jūsų įmonę. Tokį komiksą tiesiog būtina platinti savo socialinių tinklų paskyroje ir paprašyti visų kolegų, kad ir jie tą patį padarytų po kelių dienų.

Nieko sudėtingo. Juk visada yra kokių darbinių juokelių ar kuriozinių situacijų, kurias galima pavaizduoti tokiu stilizuotu būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *