info@rasytojas.lt  |   +370 616 25 660  

Patarimai verslui: 16. Puslapio pavadinimas ir Meta aprašymas – tinkamo ilgio

Interneto puslapį administruojantys darbuotojai paprastai šiuos laukelius Turinio valdymo sistemoje ignoruoja dėl laiko stokos, arba įrašo bet ką, kad tik būtų užpildyti. O taip neturėtų būti. Puslapio pavadinimas (Page Title) ir Meta Aprašymas (Meta Description) yra labai svarbūs laukai. Puslapio pavadinimas turi turėti raktinį žodį, nes pagal jį paieškos robotas nustato, apie ką puslapis. Meta Aprašymas yra skirtas išsiskirti iš tų 10 rezultatų paieškos puslapyje, todėl tekstas jame turi būti užkabinantis ir reklaminis, skatinantis užeiti į puslapį. Didelės reikšmės paieškos rezultatams jis nebeturi, tačiau kai raktinis žodis sutampa su ieškomuoju, jis pajuodinamas. Tai savotiškas išskyrimas – dėmesio pritraukimas.

Patarimas: Parašykite tinkamo ilgio Puslapio pavadinimą ir Meta aprašymą, kad atrodytų padoriai ir būtų naudingi pardavimams.

Google yra numačiusi rekomenduojamą šių tekstų ilgį simboliais su tarpais. Puslapio Title turėtų būti ne ilgesnis nei 70 simbolių, o Meta Description – 156 simboliai. Tada jie vaizduojami rezultatų puslapiuose (SERP) taisyklingai.

Kaip žinoti, kad jūsų rašomas tekstas yra ne per ilgas? Suskaičiuoti simbolius Word dokumente, bet tai nėra labai patogu. SEOmofo tekstų optimizavimo įrankis internete turėtų padėti padaryti šį darbą tinkamai.

seomofo

Įrankis veika paprastai. Tiesiog įvedate tekstą į laukelius ir iš karto matote, kaip tai atrodys Google paieškoje. Rekomenduojame nustatyti ir kalbos klaidų tikrinimą jūsų naršyklėje, kad žodžiai su klaidomis būtų pabraukiami iš karto. Taip išvengsite dvigubo tikrinimo ir iš karto matysite, ką parašėte neteisingai. Yra keletas nustatymų, kurie parodo, kaip jūsų Meta aprašymas atrodys su autoriaus vardu ir nuotrauka, jei tai straipsnis, kaip su data ir reitingavimo priedu (įvertinimo žvaigždutėmis). Tai jau profesionalams skirtos funkcijos, tačiau jos nepakenks.

Įrankis nemokamas, naudokitės į sveikatą!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *