Susikūrus interneto puslapį dažnai kyla dilema – kokias iliustracijas panaudoti, kad tekstas nebūtų toks monotoniškas. Galima pavogti iš interneto ir laukt, kol autorinių teisių gynėjai su jumis susisieks su grąsinimais. Galima nusipirkti už keletą dolerių iš nuotraukų puslapių internete. Galima pasidaryti patiems neatsitraukiant nuo kompiuterio su CoolText.com

Patarimas. Pasidarykite iliustracijas su CoolText.com

Iliustracija gali būti tam tikras raktinis žodis, puslapio ar straipsnio pavadinimas, trumpas šūkis, „Akcija“, „Nuolaida“, „Nespausk ČIA!“ ir panašiai. Pabandykime sukurti iliustraciją internete.

iliustracijos

Tiesiog įvedame tekstą ir pasirenkame norimą šriftą. Jei žodžiuose yra lietuviškų raidžių, naudokite pažįstamus šriftus Arial, Verdana, Calibri, Ubuntu, Times New Roman, Courier ir kitus, kurie yra universalūs ir turi lietuviškus simbolius. Galite pasirinkti iliustracijų spalvas, dydžius, šešėlius ir kitus parametrus. Sugaišite vos 5 minutes ir padarysite labai originalią iliustraciją savo puslapiui. Tada ją išsaugote savo kompiuteryje ir naudokite į sveikatą. Jokių autorinių teisių rūpesčių neturėsit, be to būsite garantuoti, kad niekas jos nevogs.

Rekomenduojame visas iliustracijas daryti vienu stiliumi, nesimaišyti, nes tada puslapiai praras savo vientisumą.