facebook twitterLabai dažnai įmonės susikuria savo socialinių tinklų paskyras ir jų neatnaujina. Tai nėra labai gerai, bet ką daryti, kai atnaujinti užmirštama, ar iš tikrųjų nėra laiko? Įrankių automatiškai siųsti informaciją į Twitter socialinį tinklą yra daug. Vieną jų duoda tiesiog pats Facebookas, kuriam laiko atrandama beveik visada.

Kaip padaryti taip, kad viskas, ką parašome Facebooke automatiškai būtų publikuojama į Twitterį?

Patarimas: Pasinaudokite nemokama Facebook funkcija ir visus savo puslapio atnaujinimus į Twitter siųskite automatiškai.

Jums reikia nueiti šiuo adresu facebook.com/twitter ir pamatysite visus savo valdomus puslapius. Šalia jų – mygtukas „Link to Twitter“. Jį paspaudę būsite nukreipti į Twitter priėjimo prie duomenų autorizavimo aplinką (reikia jau būti prisijungus prie Twitter). Ten reikia paslausti mygtuką „Authorize App“ ir viskas. Nuo šiol viskas, ką rašysite Fcebooke pateks į Twitterį automatiškai.

Kad ir koks patogus šis įrankis bebūtų, labai rekomenduoju kartais užsukti į Twitterį ir parašyti tiesiai ten, kad sekėjai matytų ir „gyvesnių“ atnaujinimų, o ne tik automatiškai transliuojamą informaciją.