Verslininkai dažai kuria įvairias prezentacijas. Paprastai viskas daroma PowerPoint ar Keynote programomis. Kai prezentacija parodoma, ji tampa niekam nebereikalinga, nes kitam renginiui paprastai jau daroma kita… Kaip tas nereikalingas prezentacijas „įdarbinti“? Įdėkite jas į Slideshare.net.

Patarimas: papildomi lankytojai iš Slideshare.net per jūsų nebenaudojamas prezentacijas.

slideshare rašytojas

Viskas net labai paprasta – užsiregistruojate. IŠSAMIAI užpildote savo profilio informaciją, kurioje pateikite viską apie save ir savo įmononę, kuriai atstovaujate. Tada įkelkite prezentaciją. Būtinai pateikite išsamų kiekvienos prazentacijos aprašymą. Stenkitės vartoti raktinius žodžius vardininko linksniu tam atvejui, jei kas nors naudotųsi paieška.

Paprastai tos prezentacijos neturi daug lankytojų, tačiau visada situaciją pataisyti gali gudriai parašyta žinutė Facebooke su nuoroda į prezentacijos puslapį.

Kokia nauda? Visada turėsite prezentacijų archyvą internete, o taip pat ir populiarinsite savo prekės ženklą. Viskas nemokama, o pastangų ir laiko reikalauja itin mažai – tiek , kiek užtrunka išsamaus pristatymo parašymas.

Yra ir kita tarnyba Scribd.com, bet apie ją – kitą kartą, nes jos pagrindinis „krovinys“ – PDF failai.