penkiPasižadėti kažką daryti viešai yra didesnė motyvacija tai iš tikrųjų padaryti. Aišku, viskas priklauso nuo valios ir vidinio nusiteikimo, tačiau viešas pasakymas visada sukelia daugiau pasitikėjimo savimi. Taigi norėtume pasižadėti tam tikrus dalykus patraukti į šoną… Arba priešingai, iškelti, kaip prioritetą.

Kas tie mes? Tai rašytojų agentūra „Rašytojas“. Rašome verslo vardu, tad nekalbėsime apie jokias dietas, metimą rūkyti ar tingėti… Tai verslo pažadai.

  1. Gerinsime kainos-kokybės santykį. Darbų kaina dažnai priklauso nuo to, kiek darbo įdedama, kiek kūrybinių kančių patiriama. Kai jų patiriama nedaug, nedidelė ir kaina. Kai dirbama sunkiau, įtempčiau, darbų kaina kyla. Gerindami tekstų kokybę didinsime ir kainą. Deja, atvirkštinio varianto nebus – nekokybiškų tekstų nerašysime.
  2. Optimizuosime savo puslapių tinklą. Šiuo metu Rašytojas.lt valdo 45 puslapių tinklą. Prižiūrėti tokį tinklą darosi sunku dėl nuolatos didėjančių reikalavimų tiek puslapio turiniui, tiek jo atnaujinimui. Kas konkrečiai bus daroma? Puslapiai bus aiškiau specializuojami, kai kurių bus atsisakyta, atsisakytųjų turinys perkeliamas į kitus puslapius. Taip tinklą turėtume sumažinti iki 40. Taip pat daugiau dėmesio bus skiriama ir puslapių lankomumui didinti, SEO optimizacijai, kad galėtume savo klientams pateikti ne tik kiekybę, bet ir kokybę. Paskutinis PR atnaujinimas parodė, kad PR4-5 puslapis gali greitai tapti PR0, o tada žlunga ir verslas, ir seni susitarimai, keičiasi kainos ir požiūris. Optimizacija padės sukurti dar geresnį tinklą.
  3. Didesnis dėmesys turinio strategijoms. Turinio strategija – turinio rinkodaros dalis. Tai planas, numatantis, kokią informaciją inicijuoja verslas, kur ji atsiranda, kaip pasiekia tikslinę auditoriją, kaip reklamuojama ir platinama ir t.t. „Rašytojas“ nėra tik tekstų kūrėjai, bet ir skleidėjai, galintys padėti paskleisti sukurtą turinį vis platesniam ir platesniam žmonių ratui. Ir toliau rašysime nemažai straipsnių turinio rinkodaros tema, kad apie tai sužinotų kuo daugiau verslininkų.
  4. Atnaujinsime www.rasytojas.lt puslapį. Taip dažnai būna – „batsiuvys be batų“… Klientams tekstus atnaujiname su dideliu entuziazmu, o prie savų niekaip rankos neprieina. Šią situaciją pasižadame pakeisti ir atsinaujinti tekstus ir gal net patį dizainą.
  5. Parašysime mažiausiai vieną el. knygą ir platinsime ją visiems nemokamai. El. knygų rašymas mūsų rašytojams nėra jokia naujiena. Tai darysime ne pirmą kartą, todėl pasistengsime pateikti gerą ir naudingą produktą visiškai nemokamai. Tai bus lyg ir savotiškas eksperimentas, nes nemokamos el. knygos yra viena iš efektyviausių turinio strategijos dalių. Apie ką bus knyga? Pradėkime nuo tekstų internete ir turinio rinkodaros. Aišku, dalis informacija bus surinkta iš jau paskelbtų straipsnių.

 

Štai tie 5 dalykai, kuriuos pasižadame padaryti per 2014 metus. Ko nepažadame tai pigesnių paslaugų, nes „Rašytojo“ agentūrai atėjo laikas plėstis ir didėti.