lipdukas ant automobilioTurbūt ne kartą matėte išpaišytas mašinas su tam tikrų įmonių reklama. Taip, tai kainuoja nemažus pinigus. Ar atsiperka? Vargu, tačiau prekės ženklui vertės tikrai priduoda. Jei esate nedidelė įmonė, prekės ženklas dar nelabai žinomas, kažin, ar apsimoka mesti kelis šimtus ar tūkstančius litų į itin originalų automobilio apipavidalinimą. Tačiau galima pasidaryti nedidelį lipduką tik su įmonės interneto puslapiu.

Patarimas: užsiklijuokite puslapio adresą ant automobilio bagažinės.

 

Vienos spalvos lipdukas kainuoja nelabai daug, iki 80 litų, todėl tai labai nedidelė investicija. Galite iš karto atsispausdinti kelis vienetus, tad vieneto kaina bus mažesnė. Juos užklijuosite savo darbuotojams. Galite su jais susitarti, kad užsiklijuotų, net jei automobilis neturi panaudos sutarties. Jei darbuotojai žiūri skeptiškai, pasiūlykite kas mėnesį užpilti 10 litrų degalų.

Tai ypač aktualu tiems, kurie dažnai ir daug važinėja mieste. Čia matomumas yra didžiausias, nes sėdint kamščiuose nieko kito nebelieka, kaip apžiūrinėti priešais esančius automobilius.

Lipdukas – nebrangi reklama, tad reklamuokite savo puslapio adresą ne tik internete.