Kaip pristatyti verslą taip, kad nebūtų įkyru, būtų nuoširdu ir žmogiška? Tokia mintis kamuoja ne vieną rinkodaros vadybininką, atsakingą už savo verslo reklamą internete. Būdų yra nemažai, o vieną iš jų pristatysime išsamiau.

Versle dirba žmonės. Tai Jonas, Petras, Inga, Anastasija, John. Jie visi yra asmenybės, laikinai nusprendusios padėti Jūsų verslui pasiekti iškeltų tikslų. Tai daro neblogai kiekvieną dieną. Po darbo jie taip pat prisideda prie jūsų prekės ženklo populiarinimo, ypač, kai draugų būryje kalba pasisuka apie darbą… Įmonę ir jos veiklą galima pristatyti pasitelkus žmones gyvai arba internetu. Tai reiškia, kad internete kai kuriems darbuotojams galima sukurti pristatomuosius puslapius, savotiškus Portfolio, kuriuose būtų pateikiama ne tik informacija apie žmogų, bet ir kur jis dirba, ką išmano. Toks nemokamas įrankis yra About.me.

Patarimas: Sukurkite savo vadovui ir dar keliems atsakingiems asmenims profilius About.me tinkle.

Registracija About.me yra paprasta. Toliau lieka tik pasiruošti informaciją apie žmogų, darbą ir paslaugas, kurias jis gali suteikti. Kitas svarbus darbas – surasti jo nuotrauką, pageidautina tokioje aplinkoje, kur matytųsi ir įmonės logo. Viskas, tiek pastangų. Vos 15-20 minučių laiko atima ši registracija. Toliau belieka tik šiek tiek pareklamuoti puslapį socialiniuose tinkluose.

about.me

Idealiausias variantas yra tada, kai darbuotojas pats sutinka atstovauti įmonę ir šitaip ją reklamuoti. Tada nereikia už jį registruoti About.me paskyros, prašyti persiųsti el. pašto patvirtinimo laiškus ir t.t. Darbuotojas gali pateikti savo socialinių tinklų duomenis ir taip puslapį pareklamuoti savo draugams net neraginamas.

Kokia About.me puslapio nauda?

  1. Papildomas įmonės pristatymas internete.
  2. Reklamuojamas įmonės logotipas ir veikla neįkyriu būdu.
  3. About.me puslapyje yra galimybė pateikti informaciją su nuorodomis į įmonės puslapius.
  4. About.me paskyroje pateiktos nuorodos yra vertingos SEO atžvilgiu.
  5. Amout.me paskyra yra aukštai randama interneto paieškoje pagal tam tikrus raktinius žodžius, pavyzdžiui žmogaus vardą ar įmonės pavadinimą.

About.me nieko nekainuoja, tad kodėl nepasinaudojus šia galimybe? Papildoma reklama verslui niekada nepakenks. Jei per metus iš šio puslapio ateis vos 5 lankytojai, tikslas jau bus pasiektas.