info@rasytojas.lt  |   +370 616 25 660  

Patarimai verslui: 22. Naudokite Google+

Visi verslininkai žino, kad reikia turėti Facebooko puslapį ir ten dažnai reikštis, rinkti vartotojus ir reklamuotis. Kiti socialiniai tinklai nėra tokie patrauklūs, nes juose mažai lietuvių. Stop! Šis mąstymas yra klaidingas. Būtina rodytis ir kituose socialiniuose tinkluose, pavyzdžiui, antrame pagal dydį Google+.

Google+ jau turi daugiau nei 500 milijonų vartotojų ir sparčiai vejasi Facebook. Laiko klausimas, kada jų konkurencija taps arši ir esminė rinkoje. Kitiems liks tik trupiniai… Google+ socialinis tinklas dabar daug lietuvių dar nėra pritraukęs. Bent jau aktyviai daug kas nesireiškia, nors šio socialinio tinklo vartotojais jau yra.

Google padarė vieną prisijungimą visoms savo paslaugoms, tad automatiškai esate šio tinklo dalimi.

Kam gaišti laiką ir tąsytis su dar vienu socialiniu tinklu, kuris galbūt ateityje nukonkuruos Facebook?

Viskas čia tik dėl SEO. Pagal paskutinius Google reikalavimus, svetainės pozicijos priklauso ir nuo to, kiek jo puslapiais yra minimi socialiniuose tinkluose. Google robotai tai tikrina ir pagal tai nustato, kiek plačiaui sklinda informacija apie įmonę. Jei dirbama aktyviai, pastangos yra įvertinamos padidėjusiomis pozicijomis, o tai reiškia ne ką kita, kaip sėkmingą veiklą.

Kita svarbi priežastis yra autorystė. Tai reiškia, kad puslapio autorius gali būti rodomas šalia puslapio pavadinimo paieškoje. Jei autoriumi registruosime direktorių, būtina tinkamai suredaguoti jo pristatymą, jame pateikti esminę kontaktinę informaciją, kad viskas tarnautų verslui vystyti. Viskas atrodo panašiai taip:

Googlre autorystė

 

Google Plus socialiniame tinkle galima susikurti ir savo įmonės puslapį. Visai, kaip ir Facebooke, tik skiriasi jo valdymas ir kai kurios funkcijos. Kiekvienas ten pasidalintas interneto puslapis yra pastebimas Google paieškos robotų, todėl reiktų pareklamuoti tam tikrus įdomesnius puslapius nuolatos.

Išbandykite Google Plus socialinį tinklą jau dabar – http://plus.google.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *