Interneto puslapiuose paprastai būna skyrelis, kuriame galima talpinti naujienas, įvairius straipsnius. Tai nebūtinai turi būti įmonės tinklaraštis. Dažnai kyla klausimų, ką ten publikuoti. Pabandykite improvizuoti ir pateikti naudingą, bei įdomią informaciją, kuri gali pritraukti daugiau lankytojų į Jūsų puslapį, negu pagrindinis puslapis.

Patarimas: Nufotografuokite savo biurą su darbuotojais ir sudėkite į straipsnį „Mūsų biuras ir darbuotojai eilinę darbo dieną“.

Viskas daroma itin paprastai ir nesudėtingai. Daugelis jau turite išmaniuosius telefonus, kurie fotografuoja 5 arba 8 megapikselių raiška. Tai labai kokybiškos nuotraukos, kurias galite padaryti bet kada. Pereikite per savo biurą su įjungta foto kamera ir pafotografuokite savo darbuotojus darbo metu. Stenkitės, kad ant stalo būtų kažkoks daiktas su Jūsų įmonės atributika – segtuvas, puodelis, vizitinė kortelė su logotipu ar panašiai.

Kai nufotografuojate visus darbuotojus, surinkite gražiausias nuotraukas ir sudėkite jas į straipsnį, pavadintą „UAB „aaaaa“ biuras eilinę darbo dieną“. Po kiekviena nuotrauka parašykite komentarą, kas čia pavaizduotas (pavardžių gali ir nebūti) ir ką jis Jūsų biure veikia. Užtruksite vos 15 minučių, ir turėsite nuostabų straipsnį, kurį bus galima dalintis socaliniuose tinkluose. Be to jums padės Jūsų darbuotojai, kurių nuotraukos bus ten patalpintos – jie norės parodyti jas savo draugams ir artimiesiems.

Jei turite įmonės tinklaraštį, galite tokių fotoreportažų padaryti ir daugiau – pristatykite darbuotojus skyriais kartu su kiekvieno skyriaus veikla.