Mes žinome, kad tai darote 🙂 Komentuojate po Delfi.lt straipsniais ir kituose portaluose rašote, nors ir sakote, kad laiko internetui iš viso neturite. Prisipažinkite, kad skiriate ir galite skirti bent 5 minutes per dieną parašyti po komentarą.

Patarimas: Parašykite bent 1 komentarą pasivadindami savo įmonės vardu

Komentarai yra rašomi po naujienomis ir straipsniais. Rašant komentarą visada reikia įvesti savo vardą ir el. paštą. Komentuojant po tinklaraščių straipsniais galima įrašyti ir savo įmonės interneto puslapio adresą. Šie komentarai geresni, nes ant vardo yra uždedama nuoroda. Jei Jūs prekiaujate baldais, pasivadinkite „Baldų Guru“ ar „baldų ekspertu“ ir įveskite savo įmonės interneto puslapį. Taip išlaikysite anonimiškumą ir nebūsite ištrinti už tiesioginę reklamą.

komentarai

Delfi, 15min.lt ir kitų portalų komentaruose nuorodos įdėti negalima, tad parašykite savo įmonės pavadinimą. Jei komentaras bus įdomus ir kontraversiškas, skaitytojai užsimanys sužinoti, kas jį parašė ir, pamatę UAB KKKKKK pavadinimą bandys įvesti jį į paiešką, kur greičiausiai suras jūsų įmonę. Tokiu būdu bus populiarinamas ir prekės ženklas, ir atvedami keli papildomi lankytojai. Visa tai užtrunka vos 5 minutes per dieną. Per savaitę gaunate 5 komentarus, per mėnesį – daugiau nei 20.

Nuorodos, paliktos komentaruose Paieškos pozicijoms nelabai įtakoja, nes dažniausiai jų Google nevertina, tad nereiktų čia su jomis persistengti.