facebook boxasFacebookas Lietuvoje yra socialinis tinklas Nr. 1. Dėl to jam ir skiriama tiek daug dėmesio. Google+ dar nėra toks populiarus, o apie Twitter iš viso geriau patylėti… Verslo interneto puslapis paprastai turi tikslą susirinkti lankytojus, o ne išsiųsti juos lauk. Su Facebooko įrankiais šis principas pasikeitė. Dabar lankytojai iš puslapio siunčiami į Facebooką visiškai be jokio širdies skausmo.

Patarimas. Įsidėkite į savo puslapį Facebook puslapio reklamą

Facebook puslapio nauda yra paremta dviem dalykais – kiek daug fanų, draugų, sekėjų turite ir kaokie jie aktyvųs tame puslapyje. Fanų kiekis yra pirmiausias ir svarbiausias iššūkis, tačiau kaip jų susirinkti? Vienas iš būdų yra įsidėti specialią Facebook puslapio reklamą – blokelį į savo puslapį. Blokelis gali būti šiek tiek keičiamas pagal poreikius. Rekomenduojama nerodyti srauto, o tik palikti keletą veidų.

Toks blokelis gali būti dedamas puslapio šone, gana matomoje vietoje. Facebookas yra būdas populiarinti puslapį nuolatos, todėl labai svarbu kažką tame puslapyje veikti. Priešingu atveju nebus didelio fanų įsitraukimo ir susidomėjimo, o pavienės jūsų paskelbtos žinutės paprasčiausiai nepasieks daugumos iš ten „palaikinusių“.

Kai blokelis įdedamas, nereiškia, kad su Facebooku nebereikės dirbti ir fanai plauks ordomis į Jūsų Facebooko puslapį. Kaip ir visur internete, taip ir šioje srityje reikės investuoti laiko, dėmesio ir šiek tiek žinių.