Interneto puslapis yra niekam nereikalingas, jei jis nėra randamas paieškoje. Kad ten papultumėte, reikia keleto geros kokybės nuorodų. Vienas iš būdų, kaip jas gauti yra kokybiški nuorodų katalogai. Lietuvoje geriausias ir kokybiškiausias nuorodų katalogas yra Online.lt.

Patarimas: savo puslapio adresą pasiūlykite į nuorodų katalogą Online.lt.

Tai labai paprasta. Tiesiog nueikite į nuorodų katalogą Online.lt. Susirandame nuorodą Papildymai. Įvedate keletą sakinių informacijos apie Jūsų įmonę ir savo kontaktinius duomenis ir laukiate, kada Online.lt moderatorius (Lietuvos interneto pradininkas Vladas Palubinskas) Jūsų puslapį įtrauks. Ponas Vladas – užimtas žmogus, tad nenustebkite, kad teks palaukt kurį laiką. Jis nuorodą į puslapį įdės taip, kaip jam atrodo tinkama. Būsite jam dėkingi, kad įdeda iš viso, nes norinčių yra be galo daug.

Online.lt

Ši nuoroda yra be galo vertinga. Ne dėl to, kad iš jos per metus sulauksite kokių 50 lankytojų, o todėl, kad šį nuorodų katalogą Google paieškos sistema labai vertina ne tik dėl PR6, bet ir dėl senumo bei autoriteto, kurį šis puslapis įgavo per daugiau nei 15 metų.